ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
Drilling_Research دانلود رایگان نرم افزار لندمارک- قسمت اول

مشخصات اصلی


قیمت: 0 تومان

معرفی اجمالی محصول

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


روش نصب:
جهت نصب نرم افزار لازم است هر سه قسمت نرم افزار که در این سایت آپلود شده است را دانلود نمایید و از حالت فشرده خارج نمایید. سپس با توجه به راهنمای موجود در پوشه نصب، این نرم افزار را نصب نمایید.

درباره نرم افزار:
نرم افزار Landmark توسط شرکت آمریکایی هالیبرتون طراحی شده است که بطور گسترده ای در صنایع بالادستی نفت مورد استفاده قرار می گردد. برای یک مهندس حفاری بسیار مهم است، که امکان انجام تمام محاسبات از ابتدا تا آخرین مرحله طراحی یک چاه را بتواند با استفاده از یک نرم افزار انجام دهد. در سال های اخیر فرآیند طراحی مسیر چاه با توجه به چالش های جدید، همچون افزایش طول حفاری و پیامد آن افزایش مشکلات حفاری، مهندسین را غالباً بسوی استفاده از برنامه حفاری جهتدار چاه ها سوق می دهد.
امروزه عنصر مهم در طراحی چاه ها روند همکاری بین افراد مسئول در تمام سطوح تصمیم گیری است. نرم افزار لندمارک این امکان را با استفاده از یک پایگاه داده مشترک که برای پشتیبانی از سطوح مختلف از داده های مورد نیاز، برای استفاده در مهندسی حفاری، فراهم آورده است. از مدیریت تا مهندسین هر یک بایستی از یک پایگاه داده یکسان و مشابه استفاده نمایند که به آن مدل داده مهندسی گویند. از مزیت قابل توجه پایگاه مدل داده مهندسی، بهبود یکپارچگی بین بخش حفاری وخدمات محصولات سرچاهی، از جمله بخش تولیدی و اقتصادی می باشد. یکپارچگی برنامه های مهندسی کاربردی در مدل داده مهندسی برای بهبود طرح های ارائه شده در مقابل مدل های واقعی می باشد و مجموعه ای کامل از طرح های تکراری از نمونه اولیه تا طرح های واقعی را فراهم می آورد که با استفاده از این مدل احتمال خطا به حداقل می رسد.

ماژول های نرم افزار Landmark :
این نرم افزار بطور کلی از ۱۴ ماژول تشکیل شده است که عبارتند از:
Compass، CasingSeat، WellPlan ،StressCheck، Well Cost, WELLCAT, Data Analyzer ، Profile ،Real-Time View ،EDM DATA Merging ،Open Well ،Drilling Field Mapping، ،Field Office Data Transfer ،Drilling Data Migration.

ماژول Compass به طور گسترده در صنعت حفاری، برای پیدا کردن بهترین مسیر چاه استفاده می شود، از آنجایی که در چاه های دریایی معمولا چند حلقه چاه از یک پلتفرم حفر می شود مسئله برخورد چاه ها در حین حفاری به یک مشکل مهم تبدیل شده است که این مشکل را می توان با استفاده از مدل عدم برخورد حل نمود.

ماژول CasingSeat ابزاری است که کاربر می تواند به کمک آن عمق لوله جداری را طراحی نمود. پس از گرفتن خروجی از Compass و CasingSeat وارد ماژول StressCheck شده و استحکام و هزینه لوله جداری را با استفاده ازآن تعیین کنیم. در ماژول Well Plan به طراحی ادوات درون چاهی پرداخته و در Well Cat به طراحی جداری برای مخازن HPHT پرداخته می شود. همچنین در ماژول Well Cost به بررسی هزینه های مورد استفاده در عملیات می پردازیم.


برچسب ها: لندمارک , نرم افزار , دانلود رایگان , حفاری , مهندسی حفاری , land mark , drilling ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط